Leden 2012

PANORAMA

29. ledna 2012 v 14:26 | hp
Dnes jsem vybrala panorama.


KAPKY II.

25. ledna 2012 v 23:38 | hp
Dnes jsem ještě musela vyzkoušet kapičky z mléka a už těchto pokusů nechám.Zjistila jsem, že bez externího blesku je to na nic a já ho nemám.
Podle mne jsou takové moc mdlé...Tak posuďte.

J-ALBUM

20. ledna 2012 v 11:11 | hp
Souhrnná alba zveřejněná na stránkách JALBUM.
Velmi jednoduchý způsob, jak uspořádat svá alba a seznámit se s lidmi z celého světa.DUBEN 2011

11. ledna 2012 v 0:01 | hp |  Ostatní
INVENTURA POKRAČUJE.
Dnes začínám fotkou z 2.4.2010. Napadlo tenkrát asi 15cm sněhu a do týden byl pryč. Vloni již kvetla jarní kvítka.
Jak asi bude vypadat letošní duben?
Příroda dostává záhul, v prosinci mi vykvetl u rybníčka blatouch a v lednu se derou ven krokusy.
No uvidíme...

Duben 2011..


KAPKY

6. ledna 2012 v 21:22 | hp |  Ostatní
Tak jsem se po delší době nudila, ven by psa nevyhnal,jak bylo hnusně a pustila se do fotografování kapek padající vody.
No moc mi to nešlo.Protože jsem hrozně netrpělivá, nechtěl se mi stavět stativ a světlo také nanic. Fotila jsem z ruky 60mm objektivem a vestavěným bleskem. Což se podle rad nemá..
Pár svých výtvorů sem ale dám, už pro srovnání ..snad se to příště, až zas bude čas a nálada, podaří lépe.
A to pozadí...hrůza, už nikdy nepoužiji červenou.


HDR ART

2. ledna 2012 v 20:13 | hp |  Ostatní
Zdravím
Vás v novém roce 2012.
Dnes se pochlubím snímky z nového foťáčku, přinesl mi ho Ježíšek. No vlastně i manželovi, aby se nenudil, když se mnou chodí a já stále jenom fotím. Je to malý kompakt do kapsy Casio EX ZR 100 a má spoustu funkcí a video ve FUL HD a dají se s ním dělat různé kravinky.
Jako první zaujalo přímé fotografování do HDR a HDR ART.


První fotka vznikla na nákupu v Soběslavi.


Druhá při venčení psů na našem poli. Počasí hrozné, žádné světlo, zataženo...Tak jsme jeli na výlet na Červenou Lhotu, protože je barevná a za sluníčka se fotí špatně.A další den jsme se vydali vlakem do Prahy. Jezdíme tam skoro každý rok před štědrým dnem, letos to nevyšlo, ale i mezi svátky byla Praha plná turistů a vánočního ducha měla.


Václavák patřil lidem,kteří pořád někam chvátali a ti co nechvátali stáli u pomníku a zapalovali svíčky a fotili. My šli tradičně na václavskou klobásu..už za padesát.Pak na Havelák, na Staroměstské náměstí a Pařížskou po nábřeží na Karlův most. Hlava na hlavě, fotit se moc nedalo a mne stejně nejvíc zaujali místní kreslíři.

A nakonec jeden snímek bezdomovce. Zaujalo mně, jak se mu lidé obloukem vyhýbali. Všude narváno, jen okolo něj prázdno.Tak jsme si pohráli s jednou funkcí foťáčku a teď jsem zvědavá, co na to řeknete..Ráda si přečtu pravdivé komentáře JAK NA VÁS HDR ART PŮSOBÍ ?